×
تور کانادا در بامن‌روتور کانادا در بامن‌رو

تور کانادا

کانادا کشوری است با طبیعتی شگفت‌‌انگیز، شهرهایی مدرن و جامعه‌ای متمدن که کشف رازهای بی‌نظیر آن هر گردشگری را به وجد خواهد آورد. از غرش‌های آبشار نیاگارا گرفته تا شکوه کوهستان‌های برفی‌، از برج‌های سر به فلک کشیده تا بازارهای محلی، همه و همه تجربه بی‌نظیری است که برای بسیاری از گردشگران تکرار نشدنی خواهد بود. در این میان ایرانیان بسیاری با اخذ ویزای توریستی کانادا تمایل دارند به این کشور زیبا سفری به یادماندنی داشته باشند. مجموعه خدمات گردشگری بامن‌رو با سال‌ها تجربه در زمینه اخذ ویزای توریستی کانادا و اجرای تورهای کاناداگردی در سه بخش تورهای گشت شهری، تورهای تفریحی و تورهای ترکیبی فعالیت دارد.

چرا تور کاناداچرا تور کانادا

چرا تور کانادا در با من رو کانادا سرزمین شگفتی‌هاست. طبیعت رویایی آن در کنار شهرهای پیشرفته‌ای که زاییده ذهن خلاق آدمی است هر گردشگری را به وجد خواهد آورد. این کشور فرصتی تکرارنشدنی به گردشگران خواهد داد تا زیبایی‌‌های مسحور کننده‌اش را دریابند و لذت گشت و گذار در شهرهایی با بافت سنتی و مدرن را تجربه کنند. در برنامه‌ریزی و اجرای تورهای کانادا در بامن‌رو فاکتورهای متعددی در نظر گرفته می‌شوند. عواملی که جهت اجرای یک تور بی‌نقص در نظر گرفته می‌شوند عبارتند از:

 • انتخاب بهترین مکان‌های شهری برای بازدید، گشت و گذار، آشنایی بیشتر با فرهنگ کانادا و خرید از مگامال‌ها. معمولاً این برنامه‌ریزی برای شهرهای بزرگ کانادا از جمله تورنتو، ونکوور و مونترال صورت می‌گیرد. چرا که متقاضیان بسیاری علاقه‌مند هستند طی سفر خود حتماً از این سه شهر بازدید کنند.
 • انتخاب برنامه‌های مفرح برای کمپینگ، بازدید از طبیعت، وقت گذرانی و پیاده‌روی در طبیعت بکر کانادا. به عنوان مثال تماشای آبشار نیاگارا، دریاچه‌های فیروزه‌ای، قله‌های پوشیده از برف، یخچال‌های طبیعی، جنگل‌های سرسبز، پارک‌های ملی و حیات‌وحش بی‌نظیر این منطقه در رأس برنامه‌های تفریحی کانادا در مجموعه بامن‌رو قرار دارند.
 • پیشنهاد انواع تورهای کانادا به همراه خدمات پس از ورود کانادا همچون ترنسفر فرودگاهی و رزرو محل اقامت با هزینه‌ای متناسب با بودجه متقاضی
خدمات تور شهری کاناداخدمات تور شهری کانادا

خدمات تور شهری تورهای شهری کانادا در مجموعه بامن‌رو به دو گروه از مشتریان هدف ارائه می‌شوند که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد. گروه اول مشتریانی هستند که تازه به کانادا مهاجرت کرده‌اند و قصد دارند برای آشنایی با شهر محل اقامت خود از خدمات تور استفاده نمایند. به عنوان یک مهاجر تازه وارد بسیار اهمیت دارد که بتوان با توجه به استان محل اقامت به راحتی مراکز مهم از جمله بیمارستان‌ها، ادارات دولتی، مراکز خرید و مراکز تفریحی را شناسایی نمود. یکی از خدمات ممتاز بامن‌رو در کانادا برگزاری تورهای یک روزه و همراهی یکی از کارگزاران ما با مشتری در جهت آشنایی با مراکز مهم شهر محل اقامت فرد است. همچنین اجرای تور تفریحی یک روزه برای آن دسته از مشتریانی برنامه‌ریزی شده است که تمایل دارند در ابتدای ورود خود از مناظر طبیعی لذت ببرند و از امکانات تفریحی کانادا استفاده کنند.

گروه دوم مشتریانی را تشکیل می‌دهد که ویزای توریستی کانادا دارند و به دنبال تورهای شهری کانادا می‌گردند. بسیاری از این گردشگران علاقه‌مندند از مراکز فرهنگی و بناهای تاریخی این کشور دیدن کنند. همچنین با آداب و رسوم این کشور و شهرنشینی کانادا آشنا شوند. از جمله خدمات تور شهری کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:‌

 • تور یک روزه آشنایی با شهر
 • تور ۳ روزه اماکن دیدنی
 • تور یک هفته‌ای امکان دیدنی
 • تور علمی و بازدید از مراکز دانشگاهی
خدمات تور ترکیبی کاناداخدمات تور ترکیبی کانادا

کانادا با چشم‌اندازهای رویایی تلفیقی از طبیعت و تکنولوژی را در خود جای داده است و سفری گرم و پور شور را برای مسافرانش به ارمغان خواهد آورد. بنابراین، علاوه بر تورهای شهری، بامن‌رو تور‌های ترکیبی متنوعی را در پکیج خدماتی خود جای داده است. منظور از تورهای ترکیبی تور بازدید از مراکز تفریحی و جاذبه‌های طبیعی کانادا در قالب یک پکیج کامل و بی‌نقص است. این نوع خدمات تور برای افرادی مناسب می‌باشد که علاقه‌مند هستند هم از مکان‌های مهم با پیشینه‌های تاریخی در کانادا دیدن کنند و هم با طبیعت بکر این کشور آشنا شوند. تورهای ترکیبی در مجموعه بامن‌رو متناسب با شرایط و علاقه‌مندی‌های متقاضیان ارائه می‌شوند. شرایط، سلیقه، سن و همراهان متقاضی فاکتورهایی هستند که برای چیدمان برنامه سفر به کانادا در نظر گرفته خواهند شد. به عنوان مثال در صورتی که خانواده‌ای قصد استفاده از سفرهای ترکیبی را داشته باشند؛ در ابتدای امر سلیقه اعضای خانواده، سن فرزندان، سن والدین و میزان علاقه‌مندی آنان به مکان‌های تفریحی، فرهنگی و جاذبه‌های طبیعی متعدد سنجیده می‌شود. نکته جالب توجه در این است که پیش از شروع هر تور ترکیبی طی برگزاری جلسه‌ای، برنامه تور و مکان‌های متناسب با شرایط و علایق متقاضیان انتخاب می‌شوند. تورهای ترکیبی بامن‌رو عبارتند از:

 • تور ۱ هفته‌ای تورنتو و مونترال

 • تور ۱۰ روزه تورنتو و ونکوور

 • تور ۱۴ روزه تورنتو، ونکوور و مونترال

ویژگی‌های تور کاناداویژگی‌های تور کانادا

ویژگی های تور تورهای کانادا در مجموعه بامن‌رو از ویژگی‌های متعددی برخوردار هستند. در واقع همین ویژگی‌ها است که بامن‌رو را به یکی از برترین برندهای گردشگری اجرای تور کانادا تبدیل نموده است. از مهمترین ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • از اخذ ویزا تا برنامه‌ریزی تور

  انجام صفر تا صد امور مربوط به برگزاری تور در کانادا از خدمات ویژه با‌من رو محسوب می‌شود. به عنوان مثال بامن‌رو علاوه بر اخذ ویزای توریستی کانادا رزرو بلیط، رزرو اقامتگاه و ترانسفر فرودگاهی را در اختیار متقاضیان قرار داده است.برنامه‌های تور کانادا در بامن‌رو کاملاً انعطاف‌پذیر است و به شما این امکان را می‌دهد که برنامه‌ای کاملاً متناسب با سلیقه، شرایط و بودجه خود را انتخاب کنید.

پیش از سفر و طی برگزاری جلسه‌ای، شرایط متقاضی بر اساس فاکتورهایی همچون تعداد افراد همراه، سن متقاضیان، سلیقه متقاضی و ... بررسی خواهند شد تا بهترین برنامه سفر برای مشتری چیده شود. از دیگر خدمات تور کانادا در بامن‌رو همراهی راهنمایان محلی با گردشگران در طول سفر است. این راهنمایان به زبان فارسی و انگلیسی و در برخی مواقع فرانسه تسلط کامل دارند. همچنین در زمینه مجموعه‌های تفریحی، مکان‌های فرهنگی و جاذبه‌های طبیعی هر منطقه از اطلاعات و دانش کافی برخوردار هستند و می‌توانند به خوبی پاسخگوی سوالات گردشگران باشند. همان‌طور که ملاحظه شد تور کانادا در بامن‌رو بسیار انعطاف‌پذیر است و در نظر گرفتن میزان بودجه متقاضی برای انتخاب نوع پکیج، حمل و نقل، تفریحات و حتی غذا از مهمترین ویژگی تورهای با‌من‌رو در نظر گفته می‌شود.

 • حمل و نقل در تور کانادا

غالباً بسته به مسافت و تقاضای مسافران، انواع مختلفی از وسایل حمل و نقل در بسته پیشنهادی سفر به کانادا جای می‌گیرند. حمل و نقل در پکیج‌ تورهای مسافرتی کانادا بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا با آسایش و امنیت مسافران گره خورده و باید به گونه‌ای باشد که موجب اتلاف وقت نشود. حمل و نقل مسافر یا مسافران در قالب تور کانادا می‌تواند شامل انواع مختلفی از جمله حمل و نقل هوایی، ریلی، دریایی یا جاده‌ای باشد. بسته به مدت زمان تور و سلیقه گردشگر نوع حمل و نقل متقاضی نیز مشخص خواهد شد. برای سفرهای بین شهری در کانادا می‌توان از وسایل حمل و نقل متعددی همچون هواپیما، قطار، اتوبوس و ... استفاده کرد. در مجموعه با من رو بسته به مدت زمان تور، بودجه متقاضی و میزان مسافت بین دو شهر امکان استفاده از وسایل حمل و نقل گوناگون پیشنهاد می‌شوند. به عنوان مثال برای سفر بین دو شهر تورنتو و ونکور امکان استفاده از قطار و هواپیما وجود دارد که مشتری با توجه به سلیقه و بودجه خود یک مورد را انتخاب می‌کند.

 • محل اقامت در تور کانادا

برای گردشگرانی که قصد سفر به کانادا را دارند، اقامتگاه مناسب یکی از مهمترین موضوعات سفر در نظر گرفته می‌شود. بسته به نوع سفر، تعداد افراد همراه، بودجه گردشگر و سلیقه متقاضی می‌توان انتخاب‌های زیادی برای اقامت به وی پیشنهاد داد. مکان‌های اقامتی برای سفر متعدد هستند و شامل هتل، مهمان‌پذیر، استراحتگاه، کمپ‌ها، شله‌ها و ... می‌باشند. پیشنهاد بامن‌رو برای افرادی که در نظر دارند در هزینه خود صرفه‌جویی کنند یا با تعداد همراه بیشتری قصد سفر دارند این است که به جای اقامت در هتل یک واحد آپارتمان اجاره نمایند. آپارتمان‌های کانادایی از کیفیت بالا و تجهیزات خوبی برخوردار هستند. از مزایای استفاده از آپارتمان در حین سفر می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 • مسافر یک واحد مستقل با امکانات مناسب مطابق با بودجه و نیازش در اختیار خواهد داشت.
 • امکان استفاده از یک آپارتمان برای خانواده‌­های پرجمعیت یا گروه­‌های چندنفره­‌ای که با هم به کانادا سفر نموده­اند وجود دارد.
 • هزینه اجاره یک واحد مسکونی (اتاق، آپارتمان و ...) در مقایسه با هزینه اقامت در هتل­های کانادا بسیار مقرون به صرفه‌­تر است.
 • واحدهای مسکونی کانادا امکانات رفاهی مناسبی را در اختیار ساکنین قرار می‌­دهند.

 • غذا و خوراکی در تور کانادا

  غذا در تورهای مسافرتی یکی از جذابیت‌های سفر محسوب می‌شود که تجربه‌ی جدیدی را برای متقاضیان رقم خواهد زد. ما به خوبی می‌دانیم که هر گردشگری تمایل دارد غذایی که در کشوری دیگر امتحان می‌نمایند؛ در ظاهر و طعم، تفاوت چشمگیری نسبت به غذای بومی کشور خود داشته باشد. کانادا با تنوع غذایی فوق‌العاده تجربه بی نظیری برای گردشگران رقم خواهد زد. سرو غذا در بسته‌های تور کانادا می‌تواند شامل انواع خدمات پذیرایی در رستوران‌های مجلل، سنتی و متعارف تا سلف سرویس‌ها، کافی شاپ‌ها و غذاهای خانگی باشد. در مجموعه با من رو حتی انتخاب غذا و رستوران نیز با سلیقه و بودجه متقاضی هماهنگ خواهد بود.

 • راهنمای تور در بامن‌رو

تورلیدر یا راهنمای تور به شخصی اطلاق می‌شود که مسئولیت برنامه‌ریزی سفر را برای گروه مسافران در طول اجرای تور بر عهده دارد. راهنمایان تور بامن‌رو متخصصینی هستند که در زمینه تورگردانی‌های برون مرزی از دانش بسیار بالایی برخوردار هستند و تا کنون بیش از صدها تور را درکانادا اجرا نموده‌اند. تسلط به زبان‌های انگلیسی، فارسی و در برخی موارد فرانسه از مهمترین فاکتورهای انتخاب راهنمایان تور کانادا می‌باشد. تور لیدرهای با‌من‌رو کلیه برنامه‌های موجود در سفر را اجرا می‌نماید، مسئول تمام هماهنگی‌های تور هستند تا سفری خاطره‌انگیر و بی‌مانند را برای گردشگران رقم بزنند. از آنجایی که می‌دانیم انتخاب یک تور لیدر حرفه‌ای و کارآزموده تأثیری مستقیم بر کیفیت سفر دارد و می‌تواند تجربه‌ی متفاوتی را برای مسافران رقم بزند. کلیه راهنمایان تور در این مجموعه باید اطلاعات عمومی بالا و همچنین اطلاعات تخصصی در مورد تور مورد هدایت خود داشته تا پاسخگوی کلیه سوالات احتمالی مسافران باشند.

هزینه تور کاناداهزینه تور کانادا

هزینه تور کانادا هزینه تور کانادا از مهمترین دغدغه‌های مسافران ایرانی است که این کشور را به عنوان مقصد گردشگری خود مدّنظر قرار داده‌اند. این دغدغه کاملاً قابل درک است؛ زیرا گشت و گذار در کانادا نیاز به حساب و کتاب دارد. هر چند افراد زیادی هم هستند که بودجه قابل توجهی را برای سفر به کانادا در نظر گرفته‌اند. کانادا دومین کشور وسیع جهان است بنابراین؛ سفر به کلیه نقاط آن مسافران را متحمل هزینه‌های گزاف می‌کند. همچنین هزینه اقامت و غذا خوردن در رستوران از دیگر مواردی است که بر هزینه قیمت تور کانادا تأثیر چشمگیری خواهد داشت. هزنیه‌هایی که باید در تور کانادا در نظر بگیرید عبارتند از:

هزینه اقامت در تور کانادا: هزینه یک شب اقامت در هتل‌های ۳ یا ۴ ستاره به طور تقریبی ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار کانادا خواهد بود. همچنین برای هتل‌های ۵ ستاره مبلغی حدود ۴۵۰ دلار کانادا را در نظر داشته باشید.

هزینه حمل و نقل در تور کانادا: از دیگر مواردی که باید در تور کانادا در نظر گرفت هزینه حمل و نقل است. سفر با قطار شهری ۷ تا ۱۰ دلار کانادا تخمین زده می‌شود. همچنین قیمت بلیت مترو در مونترال ۲ تا ۳ دلار قیمت دارد.

هزینه غذا در تور کانادا: یک وعده غذا در رستوان‌های کانادایی هزینه‌بر است؛ زیرا ۱۰ تا ۱۵ درصد آن به مالیات اختصاص داده می‌شود. هزینه غذا در مک دونالد چیزی حدود ۱۱ دلار و در یک رستوران لوکس حتی تا ۲۱۰ دلار کانادا نیز هزینه در برخواهد داشت.

هزینه بازدید از جاذبه‌ها در تور کانادا: بازدید از جاذبه‌های فرهنگی و تفریحی کانادا بخش جذاب تور کانادا است. ورودی موزه‌ها و اماکن طبیعی چیزی بین ۱۰ تا ۱۲ دلار کانادا و ورودی شهربازی‌های بزرگ این کشور تا ۵۰ دلار کانادا نیز هزینه خواهد برد.

برچسب‌ها

tagتور-خارجی
linkedintwitterfacebookinstagramtelegram
Copyright © 2019 bamanro.com