Bamanro

attorney 1

لاتاری کانادا

آشنایی با لاتاری کانادا

مقدمه

آیا تا به حال با عبارت لاتاری آمریکا و لاتاری کانادا رو به رو شده‌اید؟ لاتاری (lottery) کلمه‌ای انگلیسی است که معادل فارسی آن قرعه‌کشی در نظر گرفته می‌شود. این کلمه از زمانی وارد دایره لغات بازار مهاجرت و گردشگری در ایران شد که تب و تاب مهاجرت از طریق ثبت نام در لاتاری آمریکا بالا گرفت و رفته رفته عبارت نوظهور لاتاری کانادا نیز جای خود را در بین متقاضیان مهاجرت باز کرد. هرچند، این دو عبارت از منظر موجودیت، قوانین مهاجرتی و وجه بین‌المللی دو سرنوشت کاملاً متفاوت دارند. در این مقاله به مبحث لاتاری کانادا می‌پرازیم و شما را با قرعه کشی ویزای کانادا در مجموعه با من رو نیز آشنا می‌کنیم تا رویای رفتن به کانادا را برایتان محقق سازیم.

لاتاری آمریکا در برابر لاتاری کانادا

لاتاری گرین کارت آمریکا که به عنوان ویزای گوناگونی آمریکا نیز شناخته می‌شود؛ یکی از روش‌های مهاجرتی بسیار مشهور و منحصر به فرد در سرتاسر دنیا قلمداد می‌شود که از سال ۱۹۹۴ تاکنون به صورت پیوسته برگزار شده و نسبت به دیگر روش‌های مهاجرتی، بسیار سریع و ارزان‌قیمت انجام می‌پذیرد. روشی مهاجرتی که به کلیه متقاضیان -فارغ از نژاد، فرهنگ و توانایی مالی‌شان- فرصتی یکسان جهت مهاجرت به آمریکا ارائه می‌شود.

اما بر خلاف آمریکا که لاتاری گرین کارت جزء یکی از روش‌های مهاجرتی محبوب این کشور است؛ لاتاری کانادا واژه‌ای ابداعی است که به تازگی وارد حوزه مهاجرت شده است. بنابراین برخلاف ایالات متحده آمریکا که برنامه‌ای قانونی تحت عنوان ویزای گوناگونی (لاتاری آمریکا) دارد و به افراد این فرصت را می‌دهد تا اقامت دائم آمریکا را از طریق قرعه‌کشی به دست بیاورند؛ لاتاری کانادا تحت هیچ عنوان و شرایطی وجود ندارد و تنها یک عبارت سودجویانه جهت کلاهبرداری است.

کشور کانادا در برنامه‌های مهاجرتی خود هیچ روش مهاجرتی را از طریق لاتاری ارائه نمی‌کند. این در حالی است که طی سال‌های اخیر، موجی به راه افتاده و برخی از وب‌سایت‌ها و آژانس‌ها برای جذب مشتریان بیشتر یا بعضاً کلاهبرداری‌های کلان با استفاده از لفظ دروغین لاتاری کانادا سودجویی می‌کنند. البته نباید فراموش کرد که کانادا بسیار مهاجرپذیر است و مایه شگفتی است که این کشور در حال حاضر بیش از ۶۰ برنامه مهاجرتی در اختیار متقاضیان قرار داده است.

داستان لاتاری کانادا چگونه آغاز شد

استفاده از لفظ لاتاری کانادا شگردی سودجویانه از سوی برخی وب‌سایت‌های بود که ناگهان در فضای مجازی به طرز چشمگیری توسط کاربران دنبال شدند. آغاز این ماجرا به کشور غنا باز می‌گردد زمانی که در سال ۲۰۱۶ در فضای مجازی این کشور به ویژه فروم‌های مهاجرت، اصطلاح لاتاری کانادا بارها توسط کاربران استفاده و کار به جایی رسید که سوأل:«چطور در لاتاری کانادا ثبت‌نام کنیم؟» بحث داغ شبکه‌های اجتماعی شد. در ابتدای سال ۲۰۱۷ برخی وب‌سایت‌های کشور غنا اعلام ‌کردند پارلمان کانادا با برگزاری برنامه‌ای مشابه با لاتاری آمریکا موافقت نموده است.

این وب‌سایت‌ها ادعا کردند که در دور اول برگزاری لاتاری کانادا، ۱۶ کشور واجد شرایط شرکت هستند و در این میان غنا هم جزء این کشورها است. این شایعه به سرعت در کشورهای آفریقایی به ویژه نیجریه گسترش یافت و افراد بسیاری برای ثبت نام آماده می‌شدند و به چنین وبسایت‌هایی هزینه پرداخت می‌کردند. مسئله به نقطه‌ای رسید که برخی مقامات کانادایی دست به کار شدند و رسماً اعلام نمودند دولت این کشور هیچ برنامه لاتاری را ترتیب ندیده و متقاضیان مراقب باشند که در دام چنین تبلیغات فریبکارانه‌ای گرفتار نشوند. با این حال، عبارت «CANADA LOTTERY» یکی از کلماتی است که همچنان در گوگل از جست و جوی بالایی برخوردار است. حتی این اصطلاح به بازار گردشگری و مهاجرت ایران رسیده و بیم آن می‌رود که استفاده از این عبارت به شگردی غیرقانونی در ایران نیز تبدیل شود.

آیا اکسپرس اینتری همان لاتاری کانادا است ؟

موضوع مهم دیگری که باید به آن آگاهی داشته باشید استفاده از نام برنامه اکسپرس اینتری تحت عنوان لاتاری کانادا است. اگر با تبلیغ لاتاری کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری مواجه شدید باید بگوییم این یک راهکار تبلیغاتی وب‌سایت‌های زرد است که نه تنها ذهن متقاضیان را تا مدت‌ها درگیر می‌کند؛ بلکه آنها را از مسیرهای درست مهاجرت باز می‌دارد. کما این که در برخی موارد موجب می‌شود متقاضیان هزینه زیادی نیز به این وب‌سایت‌ها یا آژانس‌ها پرداخت کنند.

برنامه اکسپرس اینتری یک برنامه مهاجرتی در کانادا محسوب می‌شود که متقاضیان از طریق کار و تخصص موردنیاز در کانادا می‌توانند شانس مهاجرت به این کشور را پیدا کنند. هدف از برنامه Express Entry گلچین نیروهای متخصصی است که با تکیه بر مهارت‌ها و توانایی‌های تحصیلی و حرفه‌ای خود می‌توانند به اقتصاد کانادا کمک کنند. Express Entry تنها روشی نوین برای انتخاب و گلچین افراد دارای بالاترین امتیاز از میان خیل متقاضیان مهاجرت است. از آن جایی که برنامه اکسپرس اینتری از سیستم امتیازدهی (به فاکتورهایی مانند سن، میزان تحصیلات، میزان سوابق شغلی و …) برای قرعه کشی استفاده می‌کند، بنابراین نمی‌توان نام لاتاری را بر آن نهاد. در واقع اکسپرس اینتری یک سیستم مهاجرتی پیچیده است که متقاضیان بر اساس شایستگی و واجد شرایط بودن برای کار و اقامت در کانادا انتخاب می‌شوند.

لاتاری کانادا در با من رو

لاتاری کانادا یک رویای دست نیافتی برای مشتاقان مهاجرت به این کشور است؛ اما خدمات گردشگری با من رو در نظر دارد این رویا را برای شهروندان ایرانی دست یافتنی کند. این مجموعه در نظر دارد با برگزاری قرعه‌کشی‌های ماهیانه، لاتاری کانادا را به صورت انحصاری در ایران اجرا نماید. در این راستا با من رو در هر ماه به قید قرعه به یک شرکت کننده خوش‌شانس، ویزای ویزیتور کانادا هدیه می‌کند و کلیه هزینه‌ها و مراحل مربوط به اخذ ویزای کانادا را بر عهده می‌گیرد. چنانچه رویای سفر به کانادا را دارید از طریق این لینک به صفحه‌ی قرعه کشی وارد شوید، فرم ثبت‌نام لاتاری کانادا را به صورت کاملا‌ً رایگان تکمیل نمایید و برنده‌ی بعدی ویزای کانادا در با من رو باشید.

Bamanro

attorney 2
icons8 pdf 64
DS-160 فرم فارسی
icons8 checklis3t 64
چک لیست ویزای آمریکا
icons8 em4ail 64
نمونه دعوتنامه توریستی
icons8 bo2ok 64
DS-160 راهنمای فرم

مشاوره و ارزیابی مدارک لاتاری کانادا

پشتیبانی 24 ساعته

248 0808 0912

Bamanro

attorney 1

تماس با ما

ساعات کاری “با من رو”

شنبه تا چهارشنبه : 9:30 تا 18:30

پنجشنبه : 9:30 تا 13:30

تعطیلات : پشتیبانی 24 ساعته

Bamanro

attorney 1

اطلاعات تماس

پاسداران , ابتدای اختیاریه جنوبی , پلاک 2 , واحد 2

تلفن : 9502 2624 021

پشتیبانی : 248 0808 0912

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "با من رو" می باشد