درباره ما

معرفی شرکت

شرکت ستاره رویایی آمیتیس با برند انحصاری "با‌ من‌ رو" یک شرکت خدمات گردشگری است که از سال ۱۳۹۳ با هدف ارائه خدمات به هموطنان عزیز در حوزه گردشگری، اخذ انواع ویزای توریستی، تجاری و مهاجرت به کشورهای آمریکا، کانادا، انگلستان، استرالیا و اروپا فعالیت می­‌نماید. با ‌من‌ رو در این سال­‌‌ها همواره صداقت و رضایت مشتریان را مهمترین­ هدف خود قرار داده و با ارائه‌ی خدماتی باکیفیت و نوآورانه، توانسته در این صنعت پیشرو و تاثیرگذار باشد. برند گردشگری با‌من‌رو با زیرساخت‌های فنی منحصر به فرد، استانداردهای بالا و گروهی از وکلای مهاجرتی با تجربه می­‌کوشد تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه نماید. با‌من‌رو بیشترین تمرکز فعالیت خود را بر روی کشورهای ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلستان و کشورهای عضو شینگن قرار داده است. کلیه خدمات ارائه شده توسط این شرکت در راستای اعتمادسازی و جلب رضایت مشتریان بنا شده است. این مجموعه با به کارگیری نظرات سازنده‌­ی مشتریان، همکاران شرکت، وکلای بین‌‌المللی و کارشناسان امور مهاجرت، بسترهای مطمئنی را برای متقاضیان فراهم نموده تا در مناسبترین مسیر گام بردارند و به هدف نهایی خود دست یابند. منشور اخلاقی با من رو بر اساس صداقت، شفافیت و رعایت اصول حرفه­‌‌ای مشتری مداری در تمامی سطوح کاری بنا نهاده شده است. از مهمترین ویژگی­‌های­ این مجموعه همراهی و حمایت مشتریان در تمامی مراحل انجام کار از تعیین وقت سفارت تا پرداخت هزینه­‌های مربوط به ویزا و خدمات افترلندینگ می‌باشد.

فعالیتها

اعضای این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ به عنوان نماینده‌ی رسمی اسپینیکر کالج انگلستان در ایران آغاز و پس از آن با اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با نام موسسه بین‌المللی اولین انتخاب دانشجو به متقاضیان در حوزه‌ی دریافت پذیرش تحصیلی و اعزام دانشجو به انگلستان، به ارائه‌ی خدمات پرداخت. با تقاضای روزافزون شهروندان ایرانی در عرصه‌ی گردشگری و مهاجرت برون مرزی؛ زمینه‌ی رشد و توسعه‌ی خدمات این شرکت فراهم شد. در همین راستا با دریافت نمایندگی برند visa5star انگلستان در اخذ انواع ویزاهای ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلستان و کشورهای عضو شینگن؛ در پاسخ‌گویی به نیازهای روزافزون متقاضیان گام برداشتند. در حال حاضر این مجموعه­ از موسسه حقوقی ­بین‌المللی مهام (فعال در عرصه‌ی امور مهاجرت به کشورهای آمریکا، کانادا، انگلستان و استرالیا)، شرکت خدمات گردشگری ستاره رویایی آمیتیس ( با برند "با من ‌رو" ) و شرکت اپن ایران فعال در زمینه سرمایه‌‌گذاری بین‌‌المللی تشکیل شده است.

اهداف

با من ‌رو یک برند ایده‌­آل گرا و صداقت­ محور است که در تمامی زمینه­‌های گردشگری و مهاجرت به بالابردن سطح کیفیت اطلاعات و خدمات در این صنعت اقدام نموده است. این هلدینگ به منظور خدمات‌رسانی به ایرانیان، دارای اهداف مشخص و متمایزی است که همین اهداف، با‌من‌رو را از دیگر شرکت‌های خدمات مسافرتی متمایز می­‌نماید. در "با‌ من‌‌ رو" ارزش­‌های اخلاقی ملاک عمل قرار گرفته است تا خدمات‌‌ رسانی با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه شود. با من‌ رو در مأموریتش یک فلسفه منحصر به فرد را دنبال می‌کند : به کارگیری کادری مجرب از وکلا و کارشناسان مهاجرتی و بهره‌مندی از ابزار قدرتمند اعتمادسازی برای خلق خدماتی برتر به منظور جلب رضایت کامل مشتریان.

خدمات
  • مشاوره تخصصی جهت اخذ ویزا و امور مهاجرت طبق آخرین قوانین مهاجرتی
  • رعایت صداقت و شفافیت به عنوان اصول حرفه‌‌‌ای مشتری­ مداری
  • انتخاب مسیری کاملاً متناسب با شرایط متقاضی
  • اجرای دقیق و مرحله به مرحله پرونده­‌ها تا رسیدن به نتیجه‌­ی نهایی
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و ارائه‌ی زمان‌بندی دقیق از روند کاری متقاضیان
  • انتشار آخرین اخبار از مراجع موثق در زمینه‌ی اخذ ویزا و مهاجرت
  • ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به متقاضیان به منظور تصمیم‌سازی آگاهانه
دیدگاه

با من ‌رو معتقد است زندگی یک سفر است. هر روز افراد زیادی چمدانشان را می‌بندند و برای تحقق رویاهایشان به نقطه­‌ای از جهان سفر می­‌کنند. سفر جزء لاینفک زندگی بسیاری از انسان­‌هاست و این حق هر شخصی است که با گام‌هایی مطمئن و خیالی آسوده برای سفرش برنامه‌‌ریزی کند. با‌من‌رو می‌کوشد تا با تجارب و حمایت­‌هایش برای تسهیل و پیشبرد مسیر سفر، همراه همیشگی و قابل اعتماد شما باشد. با من‌ رو برندی مطمئن است که در آن تمامی اعضا می­‌کوشند تا کوچک­ترین خواسته‌های مشتریان نیز بی‌‌پاسخ نماند. با‌من‌رو معتقد است که منطق، صداقت و انصاف اساس بقای یک تجارت است؛ زیرا منجر به افزایش رضایت و وفاداری مشتریان می‌‌­شود. ایجاد محیطی مشتری­‌ محور و فرآیندی کاملاً اثربخش در انجام خدمات از یک سو و ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل از سوی دیگر، بامن‌رو را به برندی ملاحظه‌­گر و هوادار منافع مشتریانش تبدیل کرده است. به خاطر همین دیدگاه است که شعار هلدینگ با‌ من ‌رو"با من رویایت را زندگی کن" انتخاب شده است.